// Esee. Europejski System Edukacji Elearningowej

 

Podręcznik Multimedialny

 

 
Integralnym elementem metody BLS Communication jest podręcznik Multimedialny, który pozwala uczniom na samodzielną pracę i kontakt on-line z nauczycielem. Został on wyposażony w niezliczoną ilość odsłuchów nagranych w czterech akcentach języka angielskiego oraz w liczne elementy testujące, których zadaniem jest wspieranie procesu nauczania i uczenia się.
 
Podręcznik Multimedialny BLS Communication odgrywa niezwykle ważną rolę w nauczaniu języka angielskiego, dając słuchaczom niepowtarzalną możliwość zwiększenia ilości godzin dydaktycznych nawet o 50%, co w znaczący sposób wpływa na wzrost efektywności oraz tempa nauki.
 


 


Podręcznik multimedialny dostępny jest w Internecie na platformie e-learningowej udostępnionej danej instytucji pod jej indywidualnym adresem subdomeny.


Podręcznik Multimedialny BLS zabiera słuchaczy w podróż po czterech anglojęzycznych krajach, podczas której uczniowie mają możliwość osłuchania się z akcentem brytyjskim, kanadyjskim, amerykańskim oraz australijskim.

Ponadto, poszczególne części Podręcznika Multimedialnego zawierają specjalnie opracowaną grafikę, która ma podkreślać charakter podróży i dodatkowo urozmaicać naukę metodą BLS Communication. 

Kliknij na jeden z poniższych linków, aby dowiedzieć się więcej:
 
- Kluczowe elementy Podręcznika Multimedialnego BLS

- Przykładowe nagrania i slajdy