// Esee. Europejski System Edukacji Elearningowej

 

Firmy partnerskie

 

 
Pniżej prezentujemy firmy, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować lub nadal współpracujemy przy różnych inicjatywach. Począwszy od organizacji konferencji poprzez opracowywanie produktów, a na projektach europejskich kończąc naszymi partnerami w biznesie stają się wyłącznie  profesjonalne firmy utrzymujące najwyższe standardy działania.
 
  


ETS


Organizacja Educational Testing Service została utworzona w 1947 r. Główną misją ETS było wówczas prowadzenie działań badawczych i organizacyjnych, które miały przyczynić się do podnoszenia poziomu kształcenia w Stanach Zjednoczonych. 
 
Obecnie ETS, która w USA nadal pozostaje organizacją non-profit, jest największą na świecie, niezależną instytucją, weryfikującą znajomość języka angielskiego. Zatrudnia ponad 2600 osób, spośród których ponad 1100 to najwyższej klasy eksperci, reprezentujący takie dziedziny naukowe jak psychologia, psychometria, statystyka, socjologia i informatyka.
 
ETS stworzyło powszechnie znane testy językowe, takie jak TOEFL i GRE. ETS jest także autorem egzaminu TOEIC (TEST OF ENGLISH FOR INTERNATIONAL COMMUNICATION), który jest wykorzystywany jako narzędzie audytu językowego.

 


 

Oxford

 
Od ponad 500 lat przy Uniwersytecie w Oxfordzie działa wydawnictwo Oxford University Press. W Polsce od 10 lat istnieje jego przedstawicielstwo.
 

Oxford University Press to dwa podstawowe obszary aktywności - działalność badawcza i wydawnicza. OUP bada zmiany zachodzące w języku angielskim - w użyciu, rozwoju... Bada jak kształtują się potrzeby związane z jego nauką i posługiwaniem się nim.

 

OUP Polska organizuje i prowadzi szkolenia, warsztaty metodyczne i seminaria, na których dzieli się swoją wiedzą o języku oraz przedstawia swoje pozycje wydawnicze.

 

Ponadto, we współpracy z mediami, zajmuje się szeroką popularyzacją języka angielskiego w naszym kraju.

 


 
www.szukaj-lektora.pl to narzędzie ułatwiające lektorowi, nauczycielowi, korepetytorowi znalezienie dobrej pracy i rozwój zawodowy.

Celem serwisu jest stworzenie aktywnego, ogólnopolskiego systemu informacji o popycie i podaży na rynku szkoleń językowych, o możliwościach nauki samodzielnej i wspomaganej a także stworzenie miejsca z informacjami dla lektorów o możliwościach rozwoju (szkolenia, konferencje, seminaria, nowości na rynku wydawniczym...). W efekcie korzystania z serwisu szukaj-lektora.pl lektor znajduje odpowiednią dla siebie pracę, a klient indywidualny lub firmowy - odpowiedniego dla siebie lektora lub odpowiedni sposób uczenia.

 

Portal www.szukaj-lektora.pl to świetne narzędzie dla firm poszukujących odpowiedniej szkoły językowej, to odpowiedź na konieczność efektywnej i coraz bardziej specjalistycznej edukacji językowej, to rozwiązanie problemów zapracowanych ludzi, którzy chcą znaleźć optymalny sposób na naukę języków obcych dla siebie czy swoich dzieci.
 
 

 
Firma Why Not USA oferuje program Work and Travel (praca wakacyjna dla studentów w USA), program Rok szkolny w USA (Szkoła w USA), bilety lotnicze do USA. Na swojej stronie (www.whynotusa.pl) prezentuje wspomnienia studentów z programy Work&Travel na Alasce w USA, wspomnienia licealistów z liceum w USA. Oferuje również program praktyk studenckich w USA (program Intership), program Au Pair, program H2B, program Holiday Camp, praktyki studenckie w Anglii oraz legalną pracę w Anglii.
 
WhyNotUSA to zespół młodych, ambitnych, otwartych i entuzjastycznych ludzi, którzy uwielbiają swoją pracę ponieważ daje im satysfakcję i pozwala realizować swoje cele!

 

Firma działa głównie w Polsce południowo - wschodniej, jej centrala mieści się w Rzeszowie, posiada ona również biura w Krakowie i Jaśle.