// Esee. Europejski System Edukacji Elearningowej

 

Twoje korzyści

 

 

Szkoła będąca Partnerem ESEE oferuje wyłącznie usługi najwyższej jakości, dlatego jako jej uczeń otrzymujesz dostęp do najnowszych rozwiązań z zakresu e-learningu - Platformy MyWay.

 


Korzystając z oferty takiej szkoły dostaniesz:


Nieograniczony czasowo dostęp do platformy e-learningowej
Dzięki e-kursom uczysz się szybciej, lepiej i więcej, to Ty decydujesz gdzie chcesz się uczyć, jak długo i o której godzinie.


Możliwość wykonywania ćwiczeń
Otrzymujesz dostęp do dodatkowych ćwiczeń i testów, które pomogą Ci zdobyć upragnioną wiedzę, ocenę lub certyfikat.


Możliwość sprawdzenia się
Boisz się testów? Dzięki nam egzamin w twojej szkole będzie czystą formalnością. Na platformie możesz bowiem samodzielnie podchodzić do udostępnionych testów - nawet po kilka razy. Ponadto bezpośrednio po wpisaniu odpowiedzi zobaczysz swój wynik oraz wykaz popełnionych błędów, co pozwoli Ci uniknąć ich na egzaminie.


Łatwy dostęp do najważniejszych informacji
Platforma wyposażona jest w wyszukiwarkę w którą wystarczy wpisać szukane hasło, a system sam wskaże gdzie znajduje się odpowiedź. Potrzebujesz tabeli odmiany czasowników nieregularnych - no problem!


Dostęp do wiedzy z dowolnego miejsca
Wystarczy, posiadać komputer z podłączeniem do Internetu. Korzystanie z platformy e-learningowej ESEE nie wymaga instalacji dodatkowych programów.


Nauka nieograniczona czasowo
Z platformy można korzystać o dowolnej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Nie ważne czy jesteś „sową" czy „skowronkiem" e-edukacja jest dla Ciebie!


Dostęp do słownika z syntezą mowy
Część kursów na platformie wyposażona jest dodatkowo w słownik z syntezą mowy co umożliwia naukę wymowy słówek oraz rozumienia ze słuchu nawet w domu.


Twój lektor śpi o 24.00? Nie szkodzi! Głos syntezatora mowy powtórzy z Tobą wymowę każdego słówka - ile razy będzie trzeba!

Dostęp do systemu zdalnej komunikacji
Platforma e-learningowa wyposażona jest w wewnętrzną pocztę e-mail, czat oraz forum, dzięki czemu będziesz w stałym kontakcie z osobami z grupy oraz z lektorem.
Kliknij na mapkę by odnaleźć najlepszą szkołę w swoim mieście:


Mapa najlepszych szkół językowych