// Esee. Europejski System Edukacji Elearningowej

 

Materiały opracowywane na zamówienie

 

 
Jeżeli potrzebujesz indywidualnych materiałów, opracowanych specjalnie dla Ciebie i z zakresu tematycznego jaki jest Ci potrzebny - pamiętaj, że możemy przygotować dla Twojej firmy kurs z dowolnej dziedziny i o dowolnej objętości.


W tym zakresie istnieją dwie możliwości:

Po pierwsze możemy zaimplementować dostarczone przez Ciebie materiały. W takim przypadku wystarczy, że przekażesz nam treści w wersji elektronicznej, a my zajmiemy się resztą. Opracujemy kurs zawierający przekazane nam materiały, posiadający indywidualnie opracowaną grafikę. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas swoich pracowników i będziesz miał pewność, że wszystko zostało popranie wprowadzone.
 
Po drugie możemy opracować kompleksowy kurs e-learningowy z dowolnego zakresu tematycznego i zawierający dowolne mechanizmy i multimedia. Taki kurs tworzony jest przy udziale specjalistów z branży, której dotyczą treści i może zawierać dowolne elementy dydaktyczne.
 
 
W obu przypadkach zakres zlecenia może obejmować zarówno materiały stworzone przy wykorzystaniu mechanizmów standardowo dostępnych na platformie, jak i te tworzone bezpośrednio dla Ciebie np. nagrania lektorów i dźwięków, indywidualna grafika, animacje flash, filmy video, multimedialne instrukcje obsługi itp.